Elegancki strój dla Yennefer w sam raz na Sylwestra. Pobierajcie moda do Wiedźmina 3

Elegancki strój dla Yennefer w sam raz na Sylwestra. Pobierajcie moda do Wiedźmina 3
PC

Szukacie modów kosmetycznych do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon? Tak się składa, że niedawno na NexusMods został udostępniony kolejny związany z postacią Yennefer. Ten ma już setki pobrań, więc zdecydowanie warto się nim zainteresować.

Autorem omawianego dzieła jest moder o nicku shadowstream5728. Połączył on dwa inne dzieła swoich kolegów po fachu, aby stworzyć tę niecodzienną kreację. Dla jednych może być nieco wyzywająca ze względu na krótką spódniczkę, ale hej! Każdy ma prawo chodzić w czym chce, a znając postać Yennefer, jestem zdania, że taki strój by się jej spodobał.

Wiedźmin 3 Dziki Gon mod - Outfit for Yennefer - Yennefer stoi przodem w nowym stroju na górce
Wiedźmin 3 Dziki Gon mod - Outfit for Yennefer - Yen stoi tyłem w nowej kreacji

Co ciekawe, w plikach modyfikacji natraficie też na suknię, która powinna pojawić się w grze w momentach, gdy Yen jest właśnie elegancko ubrana. Ta też prezentuje się świetnie. Szczególnie spodobały mi się złote dodatki i wzór na całym materiale.

Wiedźmin 3 Dziki Gon mod - Outfit for Yennefer - nowy kostium dla bohaterki gry
Źródło: NexusMods

Outfit for Yennefer możecie pobrać stąd.

Niedawno opisywałem inne stroje przygotowane m.in. z myślą o Yen – jednej z miłości głównego bohatera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Więcej na ich temat możecie przeczytać w tym miejscu. Znalazła się tam też suknia dla Triss, dlatego fani i rudowłosej czarodziejki powinni tam odnaleźć coś pod swój gust.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie