Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Elegant Keira - Keira w przepięknej, eleganckiej sukni stoi w

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Keira Metz nigdy nie była tak elegancka. Mod do Wiedźmina 3 na przepiękną suknię

Brakuje Wam kosmetycznych modyfikacji do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon? Oto kolejna nasza propozycja, która pnie się w rankingu popularności na NexusMods. Co powiecie na nowy strój dla Keiry Metz?

Za mod Elegant Keira odpowiada moder IDONTCARE2013456, który na swoim koncie posiada już kilka innych modyfikacji zmieniający wygląd bohaterów w grze. Tym razem objął sobie za cel odzianie jednej z przyjaciółek Geralta w elegancki strój. Ten prezentuje się niesamowicie i wielką szkodą jest fakt, że nie znajduje się standardowo w grze. Szczególnie spodobał mi się dobór kolorów. Ciemny, wyrazisty czerwony oraz wyblakły granatowy dobrze ze sobą kontrastują. Miłym akcentem jest kremowo białe wykończenie.

Na szczęście dzięki temu fanowskiemu rozszerzeniu Wasza Keira będzie mogła ubrać się w coś nowego. Suknia, którą standardowo ma ubraną, mogła wielu się już po prostu znudzić. Osobiście Keira jest jedną z moich ulubionych postaci z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, dlatego z chęcią obdaruję ją tym prezentem.

Modyfikację Elegant Keira możecie pobrać stąd.

Jak wcześniej wspominałem, twórca omawianego w tekście dodatku ma w swoim portfolio również inne „kosmetyki”. Czytaliście już może tekst o „słodkim kostiumie” dla Yennefer, który niedawno opublikowano na PlanetaGracza.pl? Jeśli nie, zachęcam przejść do tego artykułu. I ta kreacja powinna wielu z Was przypaść do gustu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się