Cztery nowe wcielenia Ciri z modem do Wiedźmina 3. Tak mogła wyglądać oryginalnie w grze

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Concept Ciri - Ciri na tle chmur stoi z mieczem w ręku. Ma rany na ciele
PC

Ciri, jedna z bohaterek gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, otrzymała kolejnego moda kosmetycznego. Tym razem skupiono się na stworzeniu czterech kreacji na podstawie grafik koncepcyjnych CD Projekt RED.

Autorem modyfikacji jest cnfilmm, który stworzył cztery osobne zestawy ubrań dla przybranej córki Geralta z Rivii. Poniżej możecie zobaczyć wszystkie dostępne warianty. Jak widać, różnią się m.in. kolorem paska, spodni i koszuli, a także ewentualnym kapturem. Ten ostatni znalazł się tylko w jednej wersji.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - concept Ciri - niebieski pasek, biała koszula
Wiedźmin 3 Dziki Gon - concept Ciri - niebieskie ubranie

Szczególnie spodobał mi się wariant ciemnoniebieski z pasiastymi spodniami. Trzeba przyznać, że jest to bardzo odmienny ubiór względem tego, który ostatecznie trafiły do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Właśnie z tego powodu najbardziej przypadł mi do gustu, bo jest to swego rodzaju powiew świeżości względem tego, co standardowo oferuje produkcja RED-ów.

concept Ciri - czerwony pasek, biała koszula
concept Ciri - czerwony płaszcz
Źródło: NexusMods

Moją uwagę skradł także ostatni z zaprezentowanych konceptów z ciemno-brązowym kapturem. Jego kolor w zasadzie podchodzi pod czerwień, co od razu nasuwa mi skojarzenie z postacią Czerwonego Kapturka z popularnej bajki. A Wam która Ciri się najbardziej podoba?

Concept Ciri możecie pobrać stąd.

Pozostając w temacie modów kosmetycznych związanych z wymienioną bohaterką, warto także rozważyć sięgnięcie po fanowski dodatek, który zmienia jej twarz na tę bliską wizerunkowi aktorki z wiedźminskiego serialu. Więcej na jego temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie