Geralt, rzuć te miecze, czas na relaks. Z tym modem do Wiedźmina 3 nareszcie to możliwe

Wiedźmin 3 - mod - Chill Out - Geralt je zupę w tawernie
PC

Geralt to niezwykle zalatany bohater. Ciągle biega z ciężkimi mieczami z jednego końca Skellige na drugi, a często po drodze ciacha niejednego potwora lub złoczyńcę. Na szczęście powstała modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, która pozwoli mu w końcu odpocząć.

Chill Out, bo tak nazywa się mod autorstwa crthdr, polega na dodaniu wielu miejsc, gdzie Rzeźnik z Blaviken może usiąść i odpocząć. Może nawet zapalić fajkę lub świeczki, zjeść coś dobrego, napić się, a nawet czuwać, by przyspieszać czas dookoła. Wszystko zostało zaprezentowane na poniższym nagraniu.

Specjalne miejsca do aktywacji nowej formy interakcji najczęściej znajdziecie w tawernach. Przynajmniej w każdej z nich przy którymś ze stołów powinniście móc usiąść, by następnie przy pomocy znaków przeskakiwać między kolejnymi aktywnościami Geralta.

Chill Out możecie pobrać stąd.

Modyfikacje do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, które dodają nowe możliwości spędzania czasu, są rzadkością. Nie oznacza to jednak, że ciężko takie znaleźć. Niedawno opisywałem inny fanowski dodatek do omawianej produkcji, który zrobi z Geralta wędkarza. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie