Ultra w Wiedźminie 3 Wam nie wystarcza? Z tym modem grafika będzie jeszcze lepsza

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Better graphic for Ultra settings
PC

Choć next-genowy Wiedźmin 3: Dziki Gon jest przewidziany dopiero na drugi kwartał tego roku, już teraz możecie nacieszyć się znacznie lepszą grafiką w grze. Powstał mod, który sprawi, że grafika na ustawieniach Ultra będzie jeszcze bardziej „ultra”.

Autorem modyfikacji jest Nexuer, który za cel obrał upiększenie świata przedstawionego w trzecim Wiedźminie. Co ważne, ów mod nie dodaje osobnego presetu w ustawieniach grafiki. Zamiast tego sprawia, że preset podpisany „Ultra” wygląda znacznie lepiej. Poniżej możecie zobaczyć kilka przykładowych zrzutów ekranu ze zmodowanego wydania gry.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Better graphic for Ultra settings - wioska, przez którą jedzie Geralt na Płotce
Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Better graphic for Ultra settings - Kaer Morhen
Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Better graphic for Ultra settings - wioska nocą
Źródło: NexusMods

Better graphic for Ultra settings wspiera tekstury 4K, zwiększa liczbę NPC, gęstość trawy oraz poprawia jakość trawy, wody, terenu i cieni. Przykładowo standardowo na Ultra cienie mają rozdzielczość 512×512 pikseli, a po instalcji tego fanowskiego rozszerzenia będą się wyświetlać w 4K.

Uwaga – możecie odczuć spadki fps-ów podczas grania. U twórcy modyfikacji wynosiły one od 10 do 15 klatek, jednakże nie pochwalił się specyfikacją swojego komputera. Bierzcie pod uwagę, że i u Was będzie podobna sytuacja.

Better graphic for Ultra settings możecie pobrać stąd.

Być może przegapiliście ostatniego moda do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, którego niedawno opisywałem na łamach naszego portalu. Pretty Yen, bo to o nim mowa, zmienia twarz Yennefer, dodając jej nieco więcej makijażu. Więcej na jego temat możecie przeczytać w tym miejscu

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie