Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3: Dziki Gon Light Edition zagadką dla graczy. Tytuł w niemieckim MediaMarkt

Wiedźmin 3 wiecznie żywy i wciąż żyłą złota dla CD Projekt RED. Po niedawnym ogłoszeniu nowej wersji na PC, PS5 i Xbox Series X, pojawia się jeszcze jedna edycja dostrzeżona w niemieckim MediaMarkt.

CD Projekt RED wciąż czerpie sporo zysków z trzeciego Wiedźmina i nie zamierza z tego rezygnować. Dopiero co polski deweloper zapowiedział ulepszoną wersję Wiedźmin 3: Dziki Gon, która powstaje specjalnie na potrzeby nowej generacji konsol PS5 i Xbox Series X oraz na PC. Wszystkie ulepszenia, o których pisaliśmy tutaj, otrzymamy w ramach darmowej aktualizacji. Jak się jednak okazuje, również na Nintendo Switch pojawi się jeszcze jedna wersja Wieśka.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Light Edition – cóż to takiego?

Niemiecki MediaMarkt opublikował kartę gry Wiedźmin 3: Dziki Gon Light Edition w wersji na Pstryczka (zrzut ekranu poniżej). Niestety nie znajdziemy na niej żadnych informacji, co takie wydanie miałoby zawierać.

Cena wersji Light jest taka sama jak w przypadku zwykłego wydania gry, co może sugerować, że nie jest to po prostu podstawowa gra wykastrowana z dodatków.

Cena może być jednak zwykłym placeholderem i ostatecznie skończy się tak, że w pudełeczku znajdziemy po prostu kartridż z samą grą Wiedźmin 3: Dziki Gon bez dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Light Edition

Czekamy na szczegóły i jak tylko się pojawią, na pewno damy Wam znać!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się