Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Wiedźmin 3: Dziki Gon w nowej wersji na PC, PS5 i Xbox Series X

Studio CD Projekt Red zamierza wypuścić Wiedźmin 3: Dziki Gon z aktualizacją na next-gen. Aktualni posiadacze gry w wersji na PS4, Xbox i PC otrzymają ją za darmo.

CD Projekt Red pracuje nie tylko nad Cyberpunk 2077, The Witcher: Monster Slayer i niezapowiedzianą kontynuacją głównej serii. W planie wydawniczym znajduje się również ulepszona wersja Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wersja ta powstaje specjalnie na potrzeby nowej generacji konsol PS5 i Xbox Series X, a przy okazji na PC.

Czy Wiedźmin 3 może być jeszcze lepszy? Jak najbardziej TAK! Twórcy chcą wykorzystać potencjał technologii ray-tracing, czy też szybszego ładowania gry, które notabene niedługo staną się standardem. W głównej mierze usprawnienia będą dotyczyć warstwy technicznej, więc zapomnijcie o dodatkowych misjach.

Zabraknie nowych znaków zapytania w Wyzimie, potwory nie dostaną nowych tekstur, lecz mimo to i tak warto będzie odpalić 3 lub 10 raz tę samą grę w nowym wydaniu. Dlaczego? Bowiem aktualizacja do niej będzie całkowicie za darmo dla osób, które już wcześniej zakupiły Wiedźmina 3. I to niezależnie od tego, czy mamy wersję GOTY lub edycję podstawową bez dodatków.

Premiera aktualizacji do gry jest wciąż odległa. Na pewno będzie to długo po wprowadzeniu na rynek PS5 oraz Xbox Series X. Natenczas musi nam wystarczyć, że odświeżony Geralt opowie nam popularną fraszkę najwcześniej w 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się