Wiedźmin 3 HDRP NextGen na nowym materiale wideo. Grafczny przeskok widać od razu

Wiedźmin niebawem trafi do kolejnej gry. Znamy przybliżoną datę
PC

Mam nadzieję, że podobnie jak ja czekacie na Wiedźmin 3 HDRP NextGen. Twórca projektu podzielił się w sieci owocami godzin prac z ostatnich tygodni na krótkim wideo.

Halk Hogan, utalentowany polski moder, opublikował w ostatnich dniach kolejne postępy prac nad Wiedźmin 3 HDRP NextGen. Kilka miesięcy temu informowaliśmy Was, że temu udało się nawet nawiązać współpracę z CD Projekt RED, które samo się do niego odezwało. Jak widać, mimo zaoferowanej pomocy i tak jest w stanie pracować nad swoim projektem. Rzućcie okiem na najnowszą aktualizację jego dzieła:

Trzeba pamiętać, że trzecia odsłona przygód Geralta z Rivii zadebiutowała w 2015 roku, czyli już ponad 6 lat temu. Nikogo nie powinno dziwić, że gracze chcieliby, aby ich jedna z ukochanych gier wyglądała znacznie lepiej. HDRP NextGen zakłada poprawę jakości modeli oraz polepszenie tekstur. Halkowi Hoganowi można tylko pogratulować umiejętności, ponieważ jego najnowsze wideo udowadnia, że wie dokładnie, co robi i robi to bardzo dobrze.

Najnowszą wersję Wiedźmin 3 HDRP Ultimate możecie pobrać stąd. Na NextGen przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać możliwości wgrania tego wydania modyfikacji do swojej kopii gry.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie