Wiedzmin 3 ladny widok z gry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

CD Projekt RED kontaktuje się z fanem w sprawie Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X

Twórca znanej modyfikacji graficznej do Wiedźmin 3 poinformował, że skontaktowało się z nim studio CD Projekt RED. Wszystko wskazuje na to, że część jego pracy znajdzie się w next-genowej wersji produkcji. W związku z tym bardzo możliwe, że wersja na PS5 i Xbox Series może wyjść szybciej, niż myśleliśmy.

Moder Halk Hogan, nasz rodak, zaprezentował po raz kolejny najnowszą wersję swojej modyfikacji The Witcher 3 HD Reworked Project NextGen. Dzięki niej świat Geralta będzie jeszcze piękniejszy, ponieważ twórca obrał za cel stworzenie doświadczeń graficznych, które mogą nam dać konsole obecnej generacji. Już dzisiaj twórca spotkał się z naprawdę dobrymi opiniami na temat swojej pracy.

Według informacji przekazanych przez Halka deweloperzy z CD Projekt RED skontaktowali się z nim w pewnym celu. Choć nie jest to jeszcze oficjalne, od razu nasuwa się myśl, że sprawa dotyczy współpracy. Najpewniej mowa tutaj o wykorzystaniu rozwiązań z jego modyfikacji w next-genowej wersji Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Przypomnę, że wersja na Xbox Series X|S i PS5 jest obecnie w produkcji i ma wyjść do końca obecnego roku. Szczerze mówiąc, nie zdziwiłbym się, gdyby odświeżony wizualnie Wiedźmin był również przygotowywana na PC. Podobną sytuację spotkał Skyrim, kiedy wydano jego odświeżoną graficznie edycję. Bez wątpienia i taki rozwój sytuacji uszczęśliwiłby wszystkich fanów serii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się