Cosplay Triss na balu maskowym z Wiedźmina 3. Przypomnijcie sobie świetnego questa

Wiedźmin 3 Dziki Gon cosplay - Triss - Vick_Torie jako Triss siedzi na murku fontanny i przyciska do siebie maskę lisa
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Bal maskowy w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z moich ulubionych misji. To właśnie dzięki niej zdobyłem ptasi dziób, który z dumą nosiłem przez całą rozgrywkę. Utalentowana modelka postanowiła w swoim cosplay’u nawiązać właśnie do tego questa.

W Triss wcieliła się Vick_Torie (IG: @vick_torie), a za zdjęcia oraz makijaż odpowiada MilliganVick (IG: @milliganvick). Obie artystki już niejeden raz gościły na łamach PlanetaGracza.pl w omówieniu cosplay’u, więc stali Czytelnicy powinni je kojarzyć. Spójrzcie proszę na garść poniższych zdjęć, które moim zdaniem wyszły niesamowicie.

Wiedźmin 3 Dziki Gon cosplay - Triss - Vick_Torie jako Triss siedzi na murku fontanny i zalotnie patrzy się w dal, w tle widać zamek
Wiedźmin 3 Dziki Gon cosplay - Triss - Vick_Torie jako Triss uśmiecha się i patrzy w dal
cosplay - Triss - Vick_Torie jako Triss siedzi na murku fontanny i przyciska do siebie maskę lisa
cosplay - Triss - Vick_Torie jako Triss w sukni balowej patrzy z zalotną miną w stronę obiektywu
Źródło: Twitter

Niezmiernie cieszy mnie, że wśród powyższych fotografii znalazły się też takie, gdzie Triss trzyma lisią maskę. To właśnie takie drobne szczegóły sprawiają, że niektóre cosplay’e stają się wyjątkowe. Moje oko też przykuła przepięknie zdobiona suknia. Co jak co, ale i o tej sesji można mówić, że wygląda jak 1:1 wyrwana z dzieła CD Projekt RED.

Wiedźmin 3 ma już ponad 6 lat, a dalej scena cosplayerska potrafi wyciągnąć z tej gry kolejne smaczki. Tak się składa, że postacie w niej posiadają kilka strojów wartych uwagi, choć zdecydowana większość tego typu sesji skupia się na tych głównych strojach bohaterów i bohaterek. Na szczęście powyższa propozycja łamie ten schemat, ponieważ sięgnięto po suknię, która jest widoczna tylko podczas jednej misji.

Innym tego typu przykładem jest niedawne wcielenie Miry Ladoviry w Ciri. Wtedy to modelka wybrała specjalnego skina do przybranej córki Geralta, który każdy może odebrać za darmo, posiadając kopię gry. Omówienie wspomnianego cosplay’u znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie