Logo Netflix i Wiedźmin

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Co najchętniej oglądaliśmy na Netflixie? Wiedźmin wysoko, ale nadal nie wygrywa

W sieci pojawiły się statystyki najchętniej oglądanych filmów i seriali na platformie Netflix. Nie zabrakło paru mniejszych i większych zaskoczeń.

W kategorii seriali przodują Bridgertonowie, Dom z papieru oraz Stranger Things. Przygody Geralta i spółki są dość wysoko, ale nie załapały się na podium. Jeśli chodzi o filmy, trzy najpopularniejsze pozycje mogą zaskakiwać, choć pierwsze miejsce było dość łatwe do przewidzenia.

Najpopularniejsze seriale na Netflix:

 1. Bridgertonowie: Sezon 1
 2. Dom z papieru: Część 4
 3. Stranger Things 3
 4. Wiedźmin: Sezon 1
 5. 13 powodów: Sezon 2
 6. 13 powodów: Sezon 1
 7. Ty: Sezon 2
 8. Stranger Things 2
 9. Dom z papieru: Sezon 3
 10. Ginny & Georgia: Sezon 1

Najpopularniejsze filmy:

 1. Bird Box
 2. Tyler Rake: Ocalenie
 3. Irlandczyk
 4. The Kissing Booth 2
 5. 6 Underground
 6. Śledztwo Spensera
 7. Enola Holmes
 8. Armia Umarłych
 9. The Old Guard
 10. Zabójczy Rejs

Zdjęcie z konferencji ze statystykami udostępnił Peter Kafka na Twitterze. Powyższe statystyki dotyczą najpewniej wyników z całego świata. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że miejsca w rankingu przydzielono na podstawie tego, ile łącznie godzin filmów oraz seriali obejrzano w ciągu 28 dni od premiery. Trzeba brać poprawkę na to, że niektóre wielkie hity zdobyły popularność dopiero parę miesięcy po swoim debiucie na platformie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się