Więcej remasterów na PS4 i Xboksa One? Wielkie poparcie dla CoD: Modern Warfare 2

Nikt nie lubi odgrzewanych kotletów?

Wygląda na to, że tysiące graczy z chęcią przełknie odświeżone Call of Duty: Modern Warfare 2. Wszystko zaczęło się od petycji, którą jeden z fanów wspomnianej gry wystosował do szefów Infinity Ward i Activision Blizzard. O dziwo, jego akcja zyskała ogromne poparcie.

Aktualnie pod petycją widzimy ponad 73 tysiące głosów. Jeśli jej inicjator zbierze jeszcze dwa tysiące, wniosek zostanie wysłany. Nie mamy żadnych wątpliwości, że właśnie tak się stanie. Jeśli chcecie dopisać się do listy popierającej remastera, zapraszamy tutaj.

Mówiąc, że Modern Warfare 2 było jedną z najlepszych gier Activision, przemawiam w imieniu wszystkich. To zabawna i przyjemna gra z nostalgiczną atmosferą. Broń, mapy, kill-streaki były tutaj naprawdę niesamowite. Obecnie MW 2 na PS3 i Xboksa 360 jest opanowane przez hakerów. Z remastera, który posiadałby poprawionych kilka rzeczy, wiele osób byłoby zadowolonych – pisze autor petycji.

Jak sądzicie, jest szansa, by Activision usłuchało głosu fanów? Czy może Waszym zdaniem za dużo już tych remasterów na konsolach nowej generacji?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.