Weekend atrakcji w GTA Online “Brudny Szmal 2”, a teraz zniżki na pojazdy!

DLC do GTA Online “Brudny Szmal 2” już możemy ogrywać, lecz to nie wszystko, co proponuje nam Rockstar. 

Jutro rozpocznie się specjalny weekend z GTA Online i choć szczegółów jeszcze nie poznaliśmy, wiadomo już, że na pewno możemy liczyć na ekstra pieniądze oraz więcej punktów respektu. Rockstar zapowiada również inne atrakcje i jeśli coś zdradzi, z pewnością o tym napiszemy. Wszystko z okazji wypuszczenia nowego dodatku, czyli wspomnianego Brudny Szmal 2.


Jak pisaliśmy, DLC wprowadza kilka fajnych pojazdów, które niestety są trochę drogie. Ceny mogą powalić co mniej majętnych graczy. Jeśli nie obłowiliście się na napadach, warto skorzystać zatem ze specjalnej zniżki, która obowiązuje do 15 lipca.

Aby ułatwić Ci zdobycie nowych pojazdów, renomowani sprzedawcy z Legendary Motorsport oferują jednorazowy rabat w wysokości 25 procent, który obowiązuje od 8 do 15 lipca. Zniżkę otrzymają osoby, które podały swój adres e-mail i został on zweryfikowany przez Rockstar Games Social Club, znajdują się na liście mailingowej Rockstar oraz dołączyły do dowolnej grupy. Zwrot pieniędzy w wysokości rabatu zostanie przelany do 19 lipca na konto wirtualnego Maze Bank. Żeby spełnić wszystkie wymagania, należy zalogować się na swój profil w Social Club. Jeśli natomiast już je spełniacie, odwiedźcie w świecie gry Legendary Motorsport i kupujcie nowe fury – czytamy na stronie Rockstar.

Dajcie znać, czy w Waszym garażu stoi już jakiś nowy pojazd!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

26 Shares
Share26
+1
Tweet