Far Cry 6 - Antón Castillo i Vaas z Far Cry 3

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Według Castillo z Far Cry 6 Vaas „wygląda, jakby urwał się z nieudanego boysbandu”

Ubisoft Polska opublikowało w sieci nagranie, w którym aktor wcielający się w Antóna Castillo odpowiada na pytania fanów wyczekujących premiery Far Cry 6. Obalił jedną, ważną teorię odnośnie fabuły gry.

Wydawca nowej gry z tego FPS-owego cyklu nie zwalnia tempa. Jeszcze niedawno pisałem o innym materiale z Giancarlo Esposito, a tym razem mężczyzna rozwiał wiele wątpliwości. Posłuchajcie, co takiego ma Wam do powiedzenia.

Nagranie zaczęło się od pogardzenia Vaasem, czyli antagonistą z ukochanego przez wielu Far Cry 3. Widać, że Castillo ma spore miewanie o sobie, a być może tym zachowaniem chciał wywołać u oglądających jeszcze większą odrazę do niego. W końcu to dyktator, o którym raczej nie powinno się mieć dobrego zdania.

Wartym uwagi jest fakt, że Giancarlo rozwiał wątpliwości odnośnie jednej absurdalnej teorii dotyczącej fabuły gry. W sieci spekulowało się, że Dani może być biologiczną matką Diego – syna złola z Far Cry 6, który pojawia się m. in. na okładce gry. Esposito potwierdził, że taka sytuacja nie ma miejsca i zresztą nie dziwię się temu. To od graczy zależy, czy wcielą się w męską, czy żeńską wersję Diego. W przypadku wyboru tej pierwszej taki obrót spraw nie byłby możliwy. Oprócz tego sam czarny charakter zdradził, że główny bohater jest na to po prostu za młody.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się