Watch Dogs: Wiemy co wejdzie w skład Przepustki Sezonowej!

Ubisoft przygotował również trailer ilustrujący dokładną zawartość Season Passa.

Najciekawszym dodatkiem zdaje się być bonusowa kampania, którą będziemy mogli rozegrać w trybie dla pojedynczego gracza. Wcielmy się w niej w T-Bone’a, który zdaje się być znacznie bardziej ekspresyjny od stonowanego Aidena. Podobieństwo do Trevora z GTA V zdaje się być zamierzone.

Przepustka Sezonowa zapewni nam ponadto dodatkowe misje, które wydłużą czas niezbędny do zakończenia fabuły. Ciekawie prezentują się także nowe bronie i stroje, w tym stylowy prochowiec przywodzący na myśl przestępczy światek znany z lat 30 XX wieku w USA. Interesująco prezentuje się również tryb  zatytułowany Konspiracja Cyfrowy Odjazd, który rozgrywać się będzie w wirtualnej rzeczywistości. Pozwoli on nam zmierzyć się z hordą istot, budzących jednoznaczne skojarzenia z zombie.


Premiera gry odbędzie się 27 maja na: PCPS3, PS4Xboksie 360 oraz Xboksie One. Właściciele Wii U będą musieli poczekać nieco dłużej.

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

5 Shares
Share5
+1
Tweet