Watch Dogs: Ucieszyliście się na myśl o 60 klatkach animacji i rozdzielczości 1080p w wersji dedykowanej PS4? Ubisoft sprowadzi Was na ziemię

Gra będzie bowiem działać na konsoli nowej generacji w rozdzielczości 900p oraz prędkości 30 FPS-ów.

Dyrektor kreatywny studia Ubisoft Jonathan Morin uspokaja, iż dynamika, eksploracja oraz ekspresja jako najważniejsze cechy charakteryzujące produkcję, pozostaną jej największymi atutami. Rewelacyjne efekty graficzne zapierające dech w piersiach oraz rozbudowane funkcje sieciowe nie pozwalają na to by gra działała tak płynnie jak marzyło wielu graczy. Fanów platformy firmy Sony możemy pocieszyć, iż produkcja na sprzęcie Microsoftu będzie obsługiwać tryb obrazu 720p.

Zachęcamy też by zapoznać się z najnowszym trailerem trwającym około 10 minut. Traktuje on o wszystkich najważniejszych aspektach rozgrywki, które składają się na długo oczekiwanego sandboksa. Patrząc na to jak tytuł prezentuje się w akcji, można zapomnieć o cyferkach związanych z rozdzielczością i liczbą klatek animacji, bo to nie one są najważniejsze.


Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

4 Shares
Share4
+1
Tweet