Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Watch Dogs „wygląda świetnie”, lecz dema nie dostaniemy

Deweloperzy chwalą zarówno jakość wersji przeznaczonej na PS4 jak i PS3 oraz Xboksa 360.

Edycja dedykowana PlayStation 4 charakteryzuje się płynnością i stabilnością. Gra zostanie jednakże wydana również na konsole poprzedniej generacji i wygląda ponoć bardzo dobrze. Dla osób, które chciałyby przetestować wersję demonstracyjną nie mamy dobrych wieści, Ubisoft nie planuje wydania dema. Przed premierą zobaczymy jednak w sieci sporo nagrań z rozgrywki.

Podzielono się również ciekawostkami dotyczącymi mechaniki tytułu. SI postaci w grze ma być wyjątkowo zaawansowane, jak na tytuł o tak otwartej strukturze świata. Chcąc pozbyć się przeciwników będziemy musieli trafić ich około 2-3 razy, chyba, że trafimy wroga w głowę. W samochodzie będziemy mogli natomiast włączyć widok z kokpitu.

Miasto ma być rozległe, a zarazem pełne zawartości. Hackowanie będzie natomiast bardzo rozbudowane, co ma skutkować możliwością podporządkowania sobie NPC-ów i traktowania ich niczym swoje marionetki.

Przypominamy, że premiera gry zaplanowana jest 27 maja:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się