Watch Dogs: płynność jest dla Ubisoftu priorytetem. Twórcy planują wydanie e-booka

Utrzymanie odpowiedniej ilości klatek animacji w trakcie rozgrywki jest dla studia najważniejsze.

Producent gry Dominic Guay poinformował, że frame rate jest znacznie istotniejszy aniżeli rozdzielczość. Zapewnia on odpowiednie doznania w trakcie rozgrywki i jest niezmiernie ważny dla gameplayu. W tej kwestii studio nie zamierzało iść na kompromis. Jest więc prawdopodobne, że gra w edycji dedykowanej Xboksowi One nie będzie wyświetlana w rozdzielczości Full HD.


Ubisoft jest pewien sukcesu jaki odniesie ich długo oczekiwany sandbox. Przedstawiciel firmy Wayne Greenwell potwierdza, że liczba złożonych zamówień przedpremierowych jest zadowalająca. Prognozuje także, że Watch Dogs będzie marką, która osiągnie jeden z najlepszych wyników sprzedażowych w ciągu 2014 roku. Francuzi planują bowiem akcję marketingową, która zacznie się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Gracze, którzy po ukończeniu tytułu będą odczuwać niedosyt, dostaną możliwość sięgnięcia po e-booka, którego premiera będzie miała miejsce 27 maja. Książka zatytułowana jest Watch_Dogs //n/Dark Clouds i osadzona będzie w tym samym cyberpunkowym uniwersum co produkcja Ubisoftu.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

3 Shares
Share3
+1
Tweet