Watch Dogs – nowy zwiastun zdradza datę premiery

Watch Dogs – nowy zwiastun zdradza datę premiery
Hot! Newsy PC PS3 PS4 Wii U X360 XOne
wath-dogsUbisoft chwali się kolejnym filmikiem z oczekiwanej gry akcji. Co najważniejsze - w końcu wiemy, kiedy w nią zagramy.
27 maja będzie dniem, w którym Watch Dogs zadebiutuje na całym świecie. To data premiery dla wersji na PC, PS3, PS4, Xbox'a 360 oraz Xbox'a One. Producent szykuje jeszcze edycję dla Nintendo Wii U, która pojawi się nieco później. Konkretnej daty jeszcze nie znamy. Najnowszy zwiastun Watch Dogs zdradza nam co nieco z fabuły gry, ale przede wszystkim jest naszpikowany akcją, pościgami i brutalnym likwidowaniem przeciwników. Sami zobaczcie.

Watch Dogs - ekspert od włamań w akcji [PL]

Podczas rozgrywki wcielimy się w hakera i przestępcę. Aiden Pearce - bo o nim mowa - to mistrz we włamywaniu się do systemów elektronicznych. Potrafi wywołać karambol poprzez manipulację światłami na skrzyżowaniu, podłączyć się do miejskiego systemu monitoringu, a nawet włamać do telefonu mijanej właśnie osoby.

Watch Dogs to jednak nie tylko grzebanie w układach scalonych i ukrywanie się w ciemnych zaułkach. Nasz bohater wie, co to przemoc i nie waha się jej użyć. Wszystko rozegra się w otwartym świecie. Niemal każdy jego element jest podłączony do wielkiego systemu informatycznego, którym możemy manipulować.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie