Watch Dogs: Nie lubicie kompromisów? Odpalcie grę na ustawieniach ultra

Aby ujrzeć grę na najwyższych ustawieniach nie wystarczy spełnienie rekomendowanych wymagań.

Chcąc doświadczyć wszystkich wodotrysków graficznych  w nowej produkcji studia Ubisoft będziemy musieli posiadać na wyposażeniu kartę graficzną GeForce 780 (cena około 2000 zł) oraz procesor Intel Core i7-4770K (kosztujący w przybliżeniu 1200 zł). Jeśli na pokładzie naszego komputera znajdą się wyżej wymienione komponenty, wówczas jakość tytułu będzie odpowiadała temu co widzieliśmy na ostatnim trailerze dedykowanemu wersji PC.

Poinformowano także, że w produkcji nie pojawią się kody (cheaty), których zadaniem jest ułatwienia rozgrywki nie radzącym sobie z wyzwaniami graczom. Oczywiście mimo braku oficjalnego wsparcia ze strony producenta jest niemal pewne, że po premierzy pojawi się sporo nieoficjalnych trainerów. Mowa o programach, które zapewniają bohaterowi nieśmiertelność bądź nieograniczoną gotówkę.

Watch Dogs będzie gra przeznaczoną wyłączenie dla dorosłych graczy. Organizacja ESRB zajmująca się wyznaczaniem granic wiekowych dla gier wideo oznaczyła tytuł notą M. Oznacza to, że pozycja dedykowana jest jedynie dla osób, które ukończyły 17 rok życia, z racji obecności sporej ilości przemocy i krwi oraz nagości.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.