Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Watch Dogs Legion – zwiastun prezentuje działanie systemu rekrutacji

Watch Dogs Legion otrzymało nową zapowiedź. Zwiastun przybliża graczom działanie systemu rekrutacji, który ma stanowić trzon rozgrywki.

Ogrom informacji o konsolach nadchodzącej generacji zaczął już przysłaniać zapowiedzi nowych gier. Na szczęście nie wszyscy wstrzymali się z prezentowaniem możliwości swoich produkcji.

Ubisoft podzielił się z fanami zwiastunem, który ma na celu lepsze wyjaśnienie graczom tego, jak będzie działać system rekrutacji w Watch Dogs Legion. Pod kontrolę gracza zostanie oddany szereg unikalnych hakerów, których będziemy mogli dowolnie rekrutować z tłumów przemierzających ulice wirtualnego Londynu.

Każda z postaci poza wyglądem wyróżnia się zestawem cech i umiejętności, które będą miały znaczący wpływ na rozgrywkę. Twórcy zwrócili szczególną uwagę na różnorodność bohaterów, co pozwoli na spore urozmaicenie rozgrywki. Warto przypomnieć, że każdy z członków DedSec będzie śmiertelny, a jego utrata będzie wiązała się z koniecznością wyboru innego hakera z naszych szeregów.

Jeśli mechanika rekrutacji postaci w Watch Dogs Legion jest faktycznie aż tak znacząca, jak reklamuje ją Ubisoft, to zapowiada nam się mała rewolucja w serii. Poprzednie odsłony cyklu nie mogły pochwalić się zbyt interesującymi protagonistami, więc zmiana podejścia do sprawy może wyjść grze na dobre.

Watch Dogs Legion zadebiutuje na rynku 29 października. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4, Xbox One i konsolach nowej generacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się