Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Sam Fisher w Rainbow Six Siege. Zobaczcie gameplay

Bohater Splinter Cell trafi do Rainbow Six Siege jako operator w Shadow Legacy. Opublikowano gameplay z wydarzenia.

Seria o przygodach agenta Fishera ma już 18 lat. Gracze od siedmiu lat czekają na nową część Splinter Cell – na razie jednak mogą liczyć wyłącznie na to, że od czasu do czasu bohater pojawi się jako gość w innej produkcji. Tak będzie także i tym razem – kilka dni temu informowaliśmy, że Sam Fisher ma być grywalną postacią w operacji Shadow Legacy w Rainbow Six Siege. Teraz twórcy pokazali 8-minutowe nagranie z wydarzenia.

Agent będzie występował w Siege pod pseudonimem Zero i otrzyma karabin szturmowy SC3000K, pistolet maszynowy MP7, wyrzutnię Argus (do zbierania danych wywiadowczych) i pistolet z tłumikiem.

Oprócz Sama Fishera Shadow Legacy wprowadzi do Siege kilka innych nowości, takich jak na przykład system komunikacji Ping 2.0 (na wzór Apex Legends) czy nowe celowniki do broni głównych.

Rainbow Six Siege zadebiutowało na PC, PS4 i Xboksie One w 2015. Operacja Shadow Legacy trafi do graczy najprawdopodobniej we wrześniu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się