Warhammer Vermintide z datą premiery na PS4 i Xbox One

Fatshark opublikuje wersję cyfrową gry, natomiast Nordic Games jej pudełkowe wydanie.

Fatshark i Nordic Games ogłaszają nawiązanie współpracy w celu wydania konsolowej wersji Warhammer: End Times – Vermintide na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Światowa premiera będzie miała miejsce 4 października 2016 roku. Fatshark samodzielnie opublikuje wersję cyfrową na obie konsole, a Nordic Games zajmie się jej pudełkowym wydaniem.


Ponad pół miliona graczy PC pokochało Vermintide, a tej jesieni dołączą do nich również konsolowcy. Na konsolach dostępna będzie rozszerzona wersja gry, zawierająca wszystkie wydane do tej pory DLC. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, mogąc współpracować nad tym wydaniem z Nordic Games, korzystając z ich ogromnej wiedzy i doświadczenia – przyznaje Martin Wahlund, CEO Fatshark.

Kombinacja Fatshark i Warhammera wydaje się za dobra, aby być prawdziwa. W naszym zespole posiadamy fanów takich gier, jak Krater, Lead i Gold, którzy spędzili także dziesiątki godzin w Warhammer Vermintide na PC. Stwierdzić, że jesteśmy podekscytowani pracą z Fatshark nad wydaniem Warhammer Vermintide na konsole i edycji pudełkowej na PC byłoby dużym niedopowiedzeniem – dodaje Reinhard Pollice, Business and Product Development Director w Nordic Games.

Wersja konsolowa zawierać będzie wymagający tryb Last Stand, jak i dwie dostępne do niego mapy, na których gracze będą odpierać hordy Skavenów w intensywnych i trudnych bitwach. Dostępne będą również Sigmar’s Blessing i DLC Drachenfels, zawierający trzy dodatkowe mapy przygody, usytuowane poza Ubersreik.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet