Warhammer Underworlds

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Warhammer Underworlds: Online za darmo przez weekend

Na Steamie rozpoczął się właśnie bezpłatny weekend z grą Warhammer Underworlds: Online. Tytuł jest też aktualnie dostępny w promocji.

Steel Sky Productions postanowiło zaoferować nam weekendowe granie w Warhammer Underworlds: Online. Aby wypróbować strategię, wystarczy wejść tutaj, kliknąć zielony przycisk Zagraj i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Przy okazji na Steamie trwa obecnie promocja na grę – jeśli spodoba nam się podczas darmowego weekendu, to do 7 września możemy ją kupić z 40-procentowym rabatem (za 60 złotych zamiast 100).

Co dotyczy innych produkcji oferowanych aktualnie za darmo, to w Epic Games Store przez tydzień możemy zgarnąć strategię Into the Breach. Pisaliśmy o tym w tym miejscu. Do 8 września do godziny 10:00 na platformie Ubisoftu jest również dostępna na zawsze strzelanina The Division. Szczegóły poznacie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się