Warhammer 40,000: Dawn of War 3 zapowiedziane! Trailer, szczegóły, screeny

Szykujcie się na największy Dawn of War z całej serii.

SEGA wraz ze studiem Relic Entertainment zapowiedzieli Warhammer 40,000: Dawn of War 3, prezentując przy okazji pierwszy trailer tytułu, w którym niestety nie uraczymy żadnych fragmentów z rozgrywki. Mamy natomiast trzy screeny (galeria poniżej), więc można zobaczyć, czego się spodziewać.

Deweloperzy podsycają ogień przed nadchodzącą produkcją twierdząc, że będzie prawdziwy rozmach, którego w serii jeszcze nie doświadczyliśmy. Do naszej dyspozycji zostaną oddane nie tylko ogromne armie, lecz również potężni bohaterowie.

Szczegóły na temat Warhammer 40,000: Dawn of War 3 ujawnił z kolei serwis PC Gamer, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że:

  • w grze pojawią się trzy frakcje: Space Marines, Orkowie i Eldarowie. Każda z nich zaoferuje odmienne jednostki, możliwości oraz herosów;
  • fabuła pokieruje nas na planetę, na której wspomniane armie będą poszukiwały tajemniczej broni;
  • podczas kampanii fabularnej pokierujemy na przemian wszystkimi frakcjami;
  • w zależności od frakcji, wykorzystamy specjalne super zdolności. W przypadku Space Marines będzie to np. laser, którego wiązką samodzielnie pokierujemy. Im więcej wrogów znajdzie się w zasięgu broni, tym moc lasera stanie się jeszcze większa;
  • oprawa graficzna Warhammer 40,000: Dawn of War 3 nie będzie tak mroczna, jak w poprzedniej odsłonie serii.

Data premiery Warhammer 40,000: Dawn of War 3 nie została jeszcze ogłoszona.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

192 Shares
Share192
+1
Tweet