Nowe sterowniki dla kart GeForce nie tylko z myślą o fanach Warhammera

Nvidia wypuszcza świeżutkie drivery.

Firma NVIDIA opublikowała dzisiaj najnowszy sterownik Game Ready dla kart graficznych GeForce, dedykowany grom Heroes of the Storm 2.0 oraz Warhammer 40,000: Dawn of War III. Sterownik ten jest również zoptymalizowany pod kątem trzech nowych gier VR: Batman: Arkham VR, Rick and Morty: Virtual Rick-ality oraz Wilson’s Heart.

Optymalizacje dla gry Warhammer 40,000: Dawn of War III

Nowy sterownik zdecydowanie docenią fani gry Warhammer 40,000: Dawn of War III. Jest on udostępniony jeszcze przed oficjalną premierą gry i zapewnia jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników Game Ready, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Optymalna wydajność także długo po premierze gry

Fani Heroes of the Storm z niecierpliwością czekali na aktualizację 2.0 tej gry, a firma NVIDIA również starała się, aby ich wrażenia były zgodne z oczekiwaniami. To bardzo ważne, aby dany tytuł już w dniu premiery spełniał najwyższe standardy i oferował najwyższą możliwą jakość. Jednak gry ewoluują dzięki nowym funkcjom, które pojawiają się wraz z łatkami i aktualizacjami DLC. Dlatego sterowniki Game Ready mają na celu wspierać wszystkie ważne zmiany w grach, co oznacza że są one nieustannie ulepszane pod kątem danego tytułu.

Optymalizacje dla gier VR są kluczowe

Zapewnienie jak najlepszej jakości w dniu premiery gry jest bardzo ważne, ale w przypadku tytułów wykorzystujących wirtualną rzeczywistość to priorytet. Jakiekolwiek błędy mogą negatywnie wpłynąć na immersję i zepsuć wrażenia płynące z rozgrywki w świecie VR. Sterowniki Game Ready od dawna dbają o najlepszą jakość zabawy optymalizując wydajność i obniżając opóźnienia, co jest szczególnie ważne w przypadku gier stworzonych dla środowiska wirtualnej rzeczywistości. Nowy sterownik Game Ready zapewnia najlepsze wrażenia VR w grach Batman: Arkham VR, Rick and Morty: Virtual Rick-ality oraz Wilson’s Heart.

Sterowniki pobierzecie z oficjalnej strony Nvidia lub za pomocą aplikacji GeForce Experience.

Źródło: Nvidia

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.