Premiery gier na styczeń to nie tylko Resident Evil 7. Będzie II wojna światowa, coś dla fanów strategii oraz kontynuacja hitu z PS Vita

Premiery gier na styczeń to nie tylko Resident Evil 7. Będzie II wojna światowa, coś dla fanów strategii oraz kontynuacja hitu z PS Vita
Polecamy! Premiery gier Premiery miesiąca

Styczniowe premiery zapowiadają się naprawdę ciekawie i jeśli chcecie zobaczyć, w co zagramy poza szumnie zapowiadanym Resident Evil 7, zapraszamy do zestawienia najciekawszych tytułów, które wylądują na rynku w ciągu najbliższych czterech tygodni.

Kto chce natomiast spojrzeć na zapowiedzi gier trochę szerzej, powinien zapoznać się z naszymi tekstami przedstawiającymi najlepsze gry, które ukażą się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo w całym 2017 roku. Są to oczywiście TOP-ki subiektywne, więc jeśli czegoś Waszym zdaniem w nich zabrakło, możecie podawać swoje propozycje w komentarzach, dzieląc się przy okazji opiniami na temat premier z pozostałymi czytelnikami:

Wracając jednak do stycznia, co ze sobą przyniesie? Na początek oczywiście…

Resident Evil 7

  • Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 24 stycznia
  • Producent: Capcom
  • Wydawca w PL: Cenega

Siódma odsłona Resident Evil ma zafundować nie tylko sporą dawkę emocji, lecz również trochę powiewu świeżości. Po raz pierwszy w historii serii (nie licząc tzw. celowniczków na szynach) będziemy obserwować akcję z oczu postaci, co w połączeniu z goglami wirtualnej rzeczywistości zapewni nam całkowicie odmienne doznania z rozgrywki. Gra zerwie ponadto z typowo zręcznościowym charakterem znanym z dwóch poprzednich odsłon, stawiając na survival, eksplorację oraz budowanie klimatu zaszczucia. Coś dla graczy o mocnych nerwach!

Na drugiej stronie kontynuacja jednej z najlepszych gier na PS Vita.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie