Walentynki w Pokemon GO – jakie atrakcje na nas czekają?

Specjalne wydarzenia w grze.

Walentynki z Pokemon GO już wystartowały i jak zapewnia studio Niantic, nie ma nic lepszego, niż w ten słodki okres zaoferować graczom podwójną liczbę Cukierków (Candy) za każdego złapanego, wyklutego czy przetransferowanego do badań Pokemona. Dwa razy więcej cuksów zgarniemy również za spacery ze swoim stworkiem ustawionym jako Buddy.

Deweloperzy podkreślają, że w czasie trwania walentynkowej akcji – czyli do 15 lutego – częściej natrafimy też na różowe Pokemony, jak Chansey, Clefable i inne. Cleffa, Igglybuff oraz Smoochum będą natomiast bardziej skłonne do wyklucia z jajka. Ponadto działanie Lure Modules zostało przedłużone do 6 godzin.

To jak, znajda się chętni, by spędzić Walentynki z Pokemon GO, czy macie już może inne plany?

Darmowa gra Pokemon Duel już do pobrania na iOS oraz Android

Osoby, które za wszelką cenę muszą wyłapać je wszystkie, mogą oprócz zagrywania się w Pokemon GO sięgać od niedawna również po Pokemon Duel, która pojawiła się na europejskim rynku i jest darmowa na urządzenia przenośne wyposażone w systemy iOS oraz Android. Jeśli chcecie pograć, wystarczy pobrać grę przechodząc do App Store lub Google Play.

Z czym mamy do czynienia? Pokemon Duel jest grą strategiczną, która już w zeszłym roku pojawiła się w kraju Kwitnącej Wiśni pod tytułem Pokemon Comaster. Za tytuł odpowiada studio Heroz, które oparło zabawę na walce pomiędzy Trenerami, wystawiającymi do walki swoje małe potworki.

Pokemon Duel pozwala rozgrywać potyczki zarówno ze sztuczna inteligencją, jak i żywym przeciwnikiem. Poniżej wrzucamy filmik, przedstawiając produkcję. Dajcie znać, czy zamierzacie pobrać.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.