Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

W przyszłym roku pojawi się nowa konsola. Na kartridże

Czy taki sprzęt przyjmie się na rynku? Poznajcie szczegóły.

Firma Retro Video Game Systems nabyła prawa do nazwy Coleco i tworzy właśnie konsolę Coleco Chameleon (na zdjęciu powyżej). Na sprzęcie będziecie mogli uruchomić gry z konsol 8, 16 i 32-bitowych. Będzie to zatem powrót do lat 80. i początku 90.

Konsola bazuje na częściach Atari Jaguar, które firma Retro VGS nabyła w tym roku. – Nasz sprzęt przeniesie graczy i ich rodziny to prostszych czasów, gdzie gry miały świetny gameplay i po prostu bawiły – tłumaczy Mike Kennedy, szef Retro VGS.

Konsolę będzie można zamawiać od lutego przyszłego roku na stronie Toy Fair New York. Nie jest jednak wykluczone, że sprzęt trafi do szerszej dystrybucji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się