W głowie się nie mieści 2 – trailer zdradza, jakie nowe emocje pojawią się w sequelu świetnej animacji

W głowie się nie mieści 2
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Pixar opublikował właśnie trailer animacji pt. W głowie się nie mieści 2, dzięki któremu wiemy, jakie nowe emocje (a zarazem bohaterowie) pojawią się w nadchodzącej bajce.

W głowie się nie mieści to animacja Pixara z 2015 roku, która w pocieszny sposób przedstawia zmagania nastolatki z emocjami takimi jak radość, strach, gniew oraz odraza. Latem tego roku w kinach pojawi się kontynuacja tejże animacji, dlatego też Pixar opublikował właśnie pierwszy zwiastun produkcji, który zdradza, że do wspomnianych emocji, które są zarazem bohaterkami filmu, dołączą zazdrość, niepokój, nuda oraz wstyd.

W głowie się nie mieści 2 – nowe emocje

W animacji W głowie się nie mieści z 2015 roku, bohaterką jest Riley, dziewczynka, którą kierują uczucia takie jak Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Kiedy bohaterka zostaje zmuszona porzucić swoje dotychczasowe życie na środkowym zachodzie USA, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Chociaż Radość, najważniejsze uczucie, robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, Riley nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole, toteż targają nią wszelkie negatywne emocje. Sequel, który ma mieć premierę 12 czerwca tego roku zapozna nas z Riley w wieku nastoletnim, przez co w jej życiu pojawią się nowe emocje: zazdrość, niepokój, nuda oraz wstyd. Wszystkie je przedstawia najnowszy trailer, który przed chwilą opublikował Disney Pixar:

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie