W Dragon Age: Inkwizycja nie zabraknie możliwości romansowania

Budowanie relacji z innymi członkami drużyny zawsze było mocną stroną gier studia Bioware.

Poinformowano z jakimi postaciami będziemy mogli flirtować, padło na Cassandrę Pentaghast oraz Cullena. Kobieta jest znana wszystkim osobom mającym styczność z drugą częścią serii. Pochodzi z rodziny królewskiej, będąc członkinią Zakonu. Cullen zaś pełni rolę kapitana, fanatycznie pełniącego powierzoną mu funkcję. Najpewniej w trakcie przygody spotkamy większą ilość postaci znanych z poprzednich odsłon.Prawdopodobny jest powrót Hawke’a bądź Flemeth-matki Morrigan.


Odniesiono się także do aspektu kontrolowania obszarów, w praktyce nie będzie to łatwe. Wysyłając naszych zwiadowców w poszczególne rejony świata, będziemy musieli zdecydować, które z poszczególnych terenów warto zająć. Trzeba bowiem pamiętać, że niejednokrotnie  mieszkańcy ziem nie będą chcieli z nami współpracować, co skutkować może rozlewem krwi.

Interesująca zapowiada się zarządzanie Twierdzą, najpewniej w tym celu będzie mogli wykorzystać przeglądarkę internetową jak i specjalne aplikacje przeznaczone na urządzenia mobilne. Dokładna data premiery nie została jeszcze wyznaczona. Znamy natomiast platformy na jakie ukaże się tytuł:, będzie to PC, PS4, PS3, Xboks One oraz Xboks 360.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

3 Shares
Share3
+1
Tweet