W Battlefield Hardline pojawią się konta premium?

Chyba nie będziecie zaskoczeni.

Electronic Arts nie zapowiedziało oficjalnie, że w Battlefield Hardline zobaczymy konta premium, lecz osoby grające w wersję beta mogły przekonać się, że wszystko na to wskazuje.


Chodzi o battlepacki, które będziemy mogli kupować w pełnej wersji gry. Opis naszywki z rekinem (PrtSc poniżej) raczej nie pozostawia wątpliwości: Subskrybenci premium znajdą te naszywki w srebrnych i złotych paczkach z zaopatrzeniem.

Pozostaje zatem czekać jedynie na oficjalne słowa ze strony EA, choć sytuacja wydaje się być przesądzona. Konta premium były już obecne w Battlefield 3 oraz Battlefield 4. To dla twórców dodatkowe źródło dochodów, więc czemu mieliby z niego zrezygnować…

Co mają gracze z tego, że zapłacą za konto premium? Wcześniejszy dostęp do dodatków oraz różne bonusiki, np. specjalne kamuflaże, malowania, emblematy, nieśmiertelniki oraz inne unikatowe opcje personalizacji.

Przypominamy, że Battlefield Hardline zadebiutuje 19 marca tego roku na PC oraz konsolach: Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PS4. Wymagania sprzętowe pecetowej wersji podawaliśmy w tym newsie.

Battlefield-Hardline-beta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet