Vampyr od twórców Life is Strange na pierwszych screenach

Mroczny klimat i wiele moralnych wyborów przed nami.

Life is Strange od studia DONTNOD powalało na kolana, zaskakiwało i chwytało za serce. Tym bardziej czekamy na kolejną grę od wspomnianego zespołu o wszystko mówiącym tytule Vampyr. Produkcja została zapowiedziana ponad rok temu i od tego czasu niewiele się o niej słyszało.


Deweloperzy z DONTNOD przypominają teraz o istnieniu krwiopijcy, prezentując cztery pierwsze screeny na silniku szykowanej gry. Jak możecie zobaczyć w poniższej galerii, jest mrocznie i tajemniczo. Fabuła gry rozegra się tuż po skończeniu pierwszej wojny światowej, a naszym bohaterem będzie młody lekarz, który po ugryzieniu przez jednego z pacjentów zamienia się w wampira.

Mamy dostać trochę z RPG, lecz przede wszystkim masę wyborów moralnych, które wpłyną na naszą postać oraz rozwój wydarzeń.

DONTNOD wysoko umieściło poprzeczkę wypuszczając w świat Life is Strange. Miejmy nadzieję, że Vampyr zdoła przez nią przeskoczyć. Przekonamy się o tym w 2017 roku, kiedy to gra zostanie wydana na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet