Vampyr będzie wspierany dodatkami? Jest jasna odpowiedź

Vampyr będzie wspierany dodatkami? Jest jasna odpowiedź
Newsy PC PS4 XOne

Co powiecie na taką ścieżkę, którą wybrał deweloper?

Vampyr będzie mrocznym RPG akcji, które powstaje pod skrzydłami studia DONTNOD odpowiedzialnego za Remember Me czy Life is Strange. Tytuł zawita w pierwszym kwartale przyszłego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Jak się właśnie okazało, Vampyr będzie kompletnym doświadczeniem bez żadnych dodatków po premierze, o czym wspomina na łamach serwisu MCV Cedric Lagarrigue, prezes firmy Focus Home Interactive, która wyda Vampyra.

10 premier nowego tygodnia. Darmowy South Park, powrót Need for Speed, hit z PS4 na PC i wiele więcej!

Lagarrigue podkreśla, że Vampyr stanowi czysto singlowe i zamknięte doświadczenie, a zamiast DLC wolelibyśmy, żeby odbiór gry zdeterminował powstanie kontynuacji. Ponoć sam wydawca jak i deweloper mają już kilka pomysłów na drugą część. – Świat stworzony na potrzeby tego tytułu ma olbrzymi potencjał i wiele niezwykłych rzeczy do zaoferowania – zaznacza Cedric Lagarrigue.

Vampyr to ciekawie zapowiadająca się gra przygodowa od twórców niezapomnianego Life is Strange. Studio Dontnod Entertainment zafunduje nam tym razem podróż do 1918 roku, gdzie na mrocznych ulicach Londynu szaleje epidemia grypy. Gracz wcieli się w lekarza, który na swoje nieszczęście zaczyna przemieniać się w krwiożerczą bestię. Powstaje dylemat – gryźć pacjentów czy ratować ich życie? Nasze wybory zaważą na fabule oraz ścieżce rozwoju postaci.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie