Urban Empire w polskiej limitowanej edycji w przedsprzedaży

Zarządzanie miastem, budowanie oraz polityczne intrygi. To wszystko znajdziecie w Urban Empire.

Już 24 lutego do sprzedaży trafi Urban Empire w Limitowanej Edycji Specjalnej. Produkcja dzięki CDP.pl będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy). W specjalnej edycji gry znajdzie się kilka interesujących dodatków:

  • DLC Half Timbered Building – 7 budowli z czasów sprzed 1820 roku, które nadadzą tradycyjny, oldschoolowy wygląd twojemu imperium,
  • cyfrowa ścieżka dźwiękowa z gry,
  • plakat.

W Urban Empire kierujesz rodem, z którego wywodzą się kolejni burmistrzowie, rządzisz miastem i mieszkańcami przez okres 200 lat. Gracz może rozwijać infrastrukturę, planować dzielnice oraz omawiać polityczne decyzje w radzie miasta. Pikanterii produkcji dodaje fakt, że wiele decyzji zależy właśnie od prowadzonej przez burmistrza polityki. Ta nie zawsze jest zgodna z prawem. W grze można bowiem nie tylko przekonywać swoich oponentów racjonalnymi argumentami, ale także szantażować i przekupywać.

Zaczynając w 1820 roku, miasto można rozwijać przez pięć różnych okresów historycznych, które znacznie różnią się od siebie i wymagają innego podejścia do rozgrywki. W tej grze strategicznej wymagane są nie tylko cechy godne Napoleona, ale również spryt i bezwzględność.

Mocną stroną produkcji jest 800 dynamicznych wydarzeń odzwierciedlających zawirowania miejskiego życia. Ruchy hipisowskie, walka o prawa kobiet czy zmuszanie małych dzieci do pracy. Z tym oraz wieloma innymi zdarzeniami gracz będzie musiał się uporać podczas rozgrywki.

Urban Empire zwiastun produkcji:

Urban Empire screeny:

Źródło: CDP.pl

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.