Odświeżone Until Dawn z nową zawartością? Niewidziane dotąd materiały w sieci

Until Dawn Remaster wycieka. Nowa zawartość? | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5

Nowe Until Dawn zostało już wcześniej oficjalnie zapowiedziane, a teraz do sieci trafiają nowe materiały z gry. Wygląda na to, że twórcy dodadzą nową zawartość.

Fani horrorów z pewnością nie mogą doczekać się odświeżonej edycji definiującego dzieła od Supermassive Games. Dostępne w internecie porównania graficzne jednoznacznie pokazują ulepszoną oprawę. Tak naprawdę nie wiemy sami, czy to raczej remake, czy remaster, choć osobiście kieruję się w tę drugą stronę.

Nowe-stare Until Dawn wycieka

Teraz w sieci pojawiły się nowe materiały z odświeżenia. Jeden z internautów powołując się na swoje źródła, pokazuje “wycieknięte” screeny z remastera. I są to klasyczne przecieki w najbardziej dosłownym znaczeniu. Jakość nie powala, wszystko jest rozmyte i faktycznie mamy do czynienia ze screenami zrobionymi… telefonem. Z drugiej strony widać na nich ulepszoną grafikę, więc możemy być niemal pewni, że naprawdę pochodzą z nowej wersji gry.

OSTRZEGAM – dla niektórych może to być spoiler dotyczący potencjalnych nowości w Until Dawn

Na obrazkach pojawia się przede wszystkim postać Jess – jednej z grywalnych postaci gry. Wygląda na to, że twórcy przygotowali nie tylko graficzne odświeżenie, ale i nową zawartość. Screeny przedstawiają potencjalny nowy sposób śmierci bohaterki, do tej pory niewidziany w oryginale. Tak się przynajmniej wydaje komentującym post graczom na Reddicie, choć sam również nie przypominam sobie podobnych scen.

Jeśli Ballistic Moon (odpowiadający za remaster) faktycznie chce dorzucić do gry nowe sceny, może to zdecydowanie przemówić na korzyść sprzedaży produkcji. Co więcej, fani nie powinni się za bardzo martwić o jakość. To ten zespół pierwotnie pracował nad Until Dawn, gdy gra została potem oddana w ręce Supermassive Games.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie