Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC zaginęło w akcji, ale podobno nadal jest blisko

Uncharted 4 - zrzut ekranu
Newsy PC

Jakiś czas temu Epic Games Store ujawniło datę premiery Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC. Okazała się ona nieprawdziwa, a gracze czekający na ten tytuł zaczęli obawiać się opóźnień. Wygląda jednak na to, że termin debiutu nie został przesunięty na przyszły rok.

Zaprezentowana niedawno strona poświęcona grom PlayStation zmierzającym lub już wydanym na PC ujawnia, że Kolekcja Dziedzictwo Złodziei wciąż ma ukazać się w tym roku. Możemy być więc raczej spokojni o to, że port dwóch produkcji Naughty Dog faktycznie zadebiutuje w ciągu najbliższych paru miesięcy.

PeCetowe wydanie Uncharted 4 i Zaginionego Dziedzictwa to swoisty mini-remaster mający oferować na PC zauważalnie ładniejszą oprawę i świeże funkcje. Choć PlayStation ujawniło wstępne informacje na temat tej konwersji, nadal nie widzieliśmy dłuższej prezentacji rozgrywki, a więc ciężko jednoznacznie ocenić skalę zmian.

W swojej recenzji Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei w wersji na PS5 pisałem, że „jeśli nie macie jednej lub obu gier za sobą, zaopatrzenie się w ten pakiet będzie dobrą opcją – to bez wątpienia najlepsze wydanie Uncharted 4 i Zaginionego Dziedzictwa dostępne na rynku„. Miejmy nadzieję, że port na PC również nie pozostawi wiele do życzenia.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie