Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC z datą premiery. Dwóch ważnych informacji wciąż brakuje

Uncharted 4 - Nathan Drake skacze
PC

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei już niedługo trafi na PC. Potwierdzono datę premiery wyczekiwanej kolekcji dwóch gier z kultowej serii Naughty Dog.

Epic Games potwierdziło, że zestaw produkcji zadebiutuje już 20 czerwca. Przypominam, że Kolekcja Dziedzictwo Złodziei będzie dostępna zarówno w Epic Games Store, jak i na platformie Steam.

Nadal nie poznaliśmy jednak ceny ani – co dla niektórych jest najważniejsze – wymagań sprzętowych. Miejmy nadzieję, że PlayStation wkrótce ujawni resztę szczegółów.

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei ukazało się już wcześniej na PlayStation 5, gdzie zebrało pozytywne opinie od graczy i krytyków. W swojej recenzji pisałem, że to w gruncie rzeczy solidne ulepszenie dwóch wybornych produkcji, które jednak nie zaskoczy graczy mających te przygody za sobą. Jeśli graliście na PS4 (a tym bardziej na PS5), pakiet wydany na PC zapewne również Was nie zachwyci. Będzie on jednak gratką dla osób, które nie miały jeszcze styczności z serią Uncharted i wreszcie doczekają się jej debiutu na komputerach osobistych.

Dziwi mnie fakt, że PlayStation nie zdecydowało się na wydanie zremasterowanej trylogii Nathana Drake’a na PC. Uncharted 4 i Zaginione Dziedzictwo to świetne gry, ale nowicjusze niezaznajomieni z serią będą mogli zapoznać się jedynie z jej zakończeniem i oderwanym od historii spin-offem. Z jednej strony fabuła nie jest najmocniejszą stroną serii Naughty Dog, a z drugiej jakoś mi się to nie klei. Mam nadzieję, że PeCetowcy ostatecznie doczekają się kompletu przygód Drake’a.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie