Uncharted 4: Kres Złodzieja – chcesz wystąpić w grze?

Polski oddział PlayStation rusza z ciekawym konkursem dla fanów Uncharted.

Chciałbyś zdobyć rolę w lokalizacji Uncharted 4: Kres Złodzieja? Nagraj kwestię:„Każdy skarb ma swoją cenę w grze Uncharted 4: Kres Złodzieja” w czterech różnych wersjach, oddając kolejno emocje: radości, strachu, ekscytacji i gniewu.


Nagranie należy następnie zgłosić do 1 lutego (do godziny 24:00), podając do niego link pod filmikiem promującym konkurs w serwisie YouTube (materiał wrzucamy również poniżej).

Zwycięzca konkursu nie tylko weźmie udział w sesji nagraniowej do Uncharted 4: Kres Złodzieja, lecz otrzyma również darmowy egzemplarz gry po jej premierze. Przypominamy, że ostatnia przygoda Nathana Drake’a zadebiutuje na PlayStation 4 za trzy miesiące – 27 kwietnia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • No dobra, ale jak dostarczyć te nagrania? W filmiku nie jest powiedziane, jakie konkretnie emocje, więc skąd te radość itp.?

    • Eld

      Wszystko masz napisane. “Nagranie należy zgłosić podając do niego link pod filmikiem promującym konkurs w serwisie YouTube”. Czyli wchodzisz na ten filmik na YouTube i tam w komentarzu dajesz link do swojego filmiku z nagraniem. Zobacz sobie jak to już niektórzy zrobili, bo pod materiałem są pierwsze nagrania. A poza tym: “radość, strach, gniew, ekscytacja” to nie są konkretne emocje? 🙂

37 Shares
Share37
+1
Tweet