„Poznajcie Viktora Hargreevesa”. Elliot Page ujawnia przyszłość swojej postaci w Umbrella Academy

Vanya Hargreeves w serialu Umbrella Academy
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Elliot Page ujawnił, co stanie się z jego postacią w serialu Umbrella Academy. Vanya w nowej odsłonie stanie się Viktorem Hargreevesem.

Wielu fanów serialu zastanawiało się, co się stanie z Vanyą Hargreeves. Po emisji 2. sezonu wcielający się w nią aktor Elliot Page ujawnił bowiem, że jest osobą transpłciową. Z tego względu nie było wiadomo, jak tożsamość Vanyi zostanie przedstawiona w kolejnej odsłonie produkcji. Dziś już wiemy – a potwierdził to sam aktor – że jego postać również jest transpłciowa. Ponadto platforma Netflix oficjalnie przywitała już Viktora Hargreevesa w rodzinie:

Pierwsze informacje wskazywały na to, że choć Elliot Page zamierza pozostać przy produkcji, twórcy nie zamierzają zmienić tożsamości płciowej Vanyi. Wygląda jednak na to, że mimo wszystko zdecydowano się wpleść tu transgenderowy wątek. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, jak dokładnie potoczy się historia Viktora. Netflix potwierdził jedynie, że postać dokona coming outu jako osoba transpłciowa. Wszelkie dalsze informacje poznamy zapewne dopiero po premierze nowych odcinków; 3. sezon Umbrella Academy zadebiutuje na Netfliksie 22 czerwca 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie