Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Ellen Page to teraz Elliot Page. Aktor jest transmężczyzną

Elliot Page dokonał coming outu. Aktor znany m.in. z roli w grze Beyond Two Souls, odkrywa autentycznego siebie.

Elliot poinformował, że jest szczęśliwy, że dotarł do miejsca w którym się znalazł. Podziękował wszystkim osobom, które wsparły go w podjętych przez niego działaniach. Obiecał, że chętnie pomoże każdej osobie, znajdującej się w podobnej sytuacji. Aktor pragnie, aby w społeczeństwie było więcej równości i miłości.

Elliot Page informuje, że mógł w końcu pokochać to kim jest, odkrywając autentycznego siebie. Do coming-out’u doszło na Instagramie. Aktor identyfikuje siebie jako niebinarnego transseksualistę. Sześć lat temu, jeszcze jako Ellen Page, uznawał się za homoseksualną kobietę i tworzył związek z tancerką Emmą Portner.

Wizerunek Ellen Page, został wykorzystany w grze Beyond Two Souls. Kanadyjski aktor użyczył swojego wizerunku postaci Jodie Holmes, dziewczynie o nadnaturalnych zdolnościach. Produkcja ukazała się na PS3, PlayStation 4 oraz PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%