fragment plakatu promującego serial The Umbrella Academy

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

3. sezon The Umbrella Academy na nowych plakatach. Poznajcie Akademię Wróbla

3. sezon The Umbrella Academy zbliża się coraz bardziej; otrzymaliśmy już plakaty prezentujące bohaterów z alternatywnej linii czasu.

Nowa odsłona produkcji to jedna z tegorocznych premier Netflixa. W tym sezonie Vanya i spółka będą musieli zmierzyć się z Akademią Wróbla, którą ukazano na omawianych właśnie plakatach. Zobaczcie sami, jak prezentują się przeciwnicy drużyny:

Twórcy nie podali jeszcze szczegółów związanych z fabułą nowej odsłony. Jak na razie wiadomo jednak, że rzeczywiście będziemy mieli do czynienia z alternatywną linią czasu; nie doszło w niej nigdy do powstania The Umbrella Academy. W jej miejsce sir Reginald Hargreeve powołał właśnie Akademię Wróbla, której członków możemy zobaczyć na plakatach.

W członków nowej ekipy wcielą się: Justin Cornwell, Britne Oldford, Jake Epstein, Genesis Rodriguez, Justin H. Min oraz Cazzie David. Nowym bohaterom towarzyszy Numer 7, czyli Christopher, telekinetyczna kostka pełniąca rolę doradcy. Oprócz nowych aktorów do swoich ról powrócą: Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, a także Aidan Gallagher.

3. sezon serialu zadebiutuje na Netflix w 2022 roku, nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy dokładnie odbędzie się premiera.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się