Kopiuj, wklej + pay to win. Porównanie grafiki i uszczypliwe komentarze na temat nowej odsłony gry od EA Sports

Kopiuj, wklej + pay to win. Porównanie grafiki i uszczypliwe komentarze na temat nowej odsłony gry od EA Sports
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4 XOne

A jaka jest Wasza opinia po obejrzeniu filmiku?

Trwająca beta EA Sports UFC 3 sugeruje, że w sieciowym trybie Ultimate Team produkcji będziemy mieli do czynienia z rasowym pay to win. Gracze za prawdziwe pieniądze kupią skrzynie, w których znajdą wszystko, co może wpłynąć na statystyki zawodnika. W loot boxach pojawią się bowiem karty, które odblokowują specjalne ciosy czy modyfikują statystyki postaci. Prawdopodobnie nic nie stanie zatem na przeszkodzie, by za gotówkę zdobyć sporą i natychmiastową przewagę nad graczami, którzy nie sięgną do portfela.

W takim oto klimacie YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 przedstawia porównanie grafiki UFC 2 vs UFC 3 Beta, gdzie najnowsza wersja została zarejestrowana na konsoli Xbox One X w rozdzielczości 1080p oraz ustawieniach domyślnych.

10 premier na obecny tydzień. Powrót wielkiej serii RPG, atak zombie, podglądanie sąsiada i sport

Gracze oglądają i komentują, a z komentarzy wysypuje się kolejna fala niezadowolenia. Wszystko przez wrażenie, że UFC 3 Beta to kopiuj-wklej z poprzedniej części. Animacje postaci są w wielu przypadkach identyczne jak w UFC 2 i wygląda na to, że mamy do czynienia z odgrzewanym produktem, który będzie sprzedawany jako nowa odsłona. Sami zerknijcie i dajcie znać, jakie jest Wasze zdanie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie