Ubisoft reaguje na plotki o anulowaniu kolejnej gry

Ubisoft - logo - Ubisoft+
Newsy

Niedawno sieć okrążyły plotki głoszące, że Ubisoft wkrótce anuluje dalszy rozwój Roller Champions. Firma odniosła się do doniesień.

Przedstawiciele firmy potwierdzili, że gra będzie otrzymywała kolejne aktualizacje i gracze nie muszą się o nic martwić. Twórcy Roller Champions skupiają się obecnie na poprawkach dostępnej w grze zawartości, a następnie zajmą się wprowadzaniem nowości.

Wyjaśnijmy to najpierw, Roller Champions nie zostanie anulowane i Ubisoft w pełni to popiera.
To co robi zespół deweloperski Roller Champions to upewnienie się, że skupiamy się na tym, co powinniśmy poprawić według naszych graczy i to jest ważniejsze od wszystkich innych priorytetów.

Fragment ogłoszenia Ubisoftu

Ubi przygotowuje nowości dla fanów Roller Champions, ale będą musieli oni na nie trochę poczekać. Produkcja wzbogaci się o świeżą zawartość dopiero w kolejnych sezonach.

Jeśli chodzi o zawartość, możemy powiedzieć, że mamy w planach ekscytujące rzeczy na kolejne sezony. Wierzymy jednak, że zanim wydamy nową zawartość, musimy zrobić coś dobrego dla naszych graczy, dlatego też poświęcamy na to tyle czasu.

Ubisoft niedawno anulowało cztery gry: Splinter Cell VR, Ghost Recon Frontline oraz dwie niezapowiedziane pozycje. Dobrze, że Roller Champions pozostanie (przynajmniej na razie) w gronie aktywnie rozwijanych produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie