Ubisoft podobno wkrótce anuluje rozwój kolejnej gry

Ubisoft logo kosmos
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Plotki mówią, że wkrótce pożegnamy się z kolejną grą firmy Ubisoft. Wydawca rzekomo chce pozbyć się jednej ze swoich nowych produkcji.

Dziennikarz Jeff Grubb stwierdził w trakcie podcastu, że Ubi ma anulować rozwój Roller Champions po trzecim sezonie rozgrywek. Oznaczałoby to, że gra przestanie otrzymywać nowości mniej niż rok po premierze.

Co ciekawe, Ubisoft ujawniło niedawno, że Roller Champions radzi sobie lepiej od anulowanego w styczniu tego roku Hyper Scape, które było uznawane za sporą porażkę. Najwyraźniej popularność nowszego tytułu i tak nie jest na tyle dobra, aby opłacało się go dalej utrzymywać.

Roller Champions zadebiutowało w maju tego roku w modelu free to play i zebrało raczej mieszane oceny od recenzentów. Gra nie cieszy się też zbyt dużą popularnością, bowiem w chwili publikacji tego artykułu transmisje na Twitchu z tego tytułu śledzi jedynie około 50 osób.

Oczywiście doniesienia, których źródłem jest Jeff Grubb, to nadal nieoficjalne wieści, do których nie odniosło się w żaden sposób Ubisoft. Zobaczymy, jak wydawca zareaguje na wiadomości dotyczące anulowania rozwoju kolejnej gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie