Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Tajemnicza gra Ubisoftu, przesunięte Skull & Bones oraz premierowe plany The Division 2 i The Crew 2

Francuska firma podaje plany na najbliższe miesiące, wśród których są i dobre, i złe wieści. Najbardziej boli przesunięcie premiery pirackiego Skull & Bones.

Ubisoft informuje o planie wydawniczym na obecny rok fiskalny, który zakończy się 31 marca 2019 roku. Do tego czasu na rynku mają pojawić się trzy wielkie gry, z których dwie zostały potwierdzone.

The Crew 2 – data premiery i testy beta

Pierwszą pozycją jest The Crew 2, które ma konkretną datę premiery – 29 czerwca 2018 roku. Tego dnia wyścigi zagoszczą na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeszcze przed tym wybrani gracze sprawdzą jakość tytułu podczas zamkniętych testów beta, które potrwają od 31 maja, godz. 10:00, do 4 czerwca, godz. 10:00 na wszystkich wspomnianych platformach. Gracze mogą zacząć się zapisywać już dziś, aby zyskać szansę na dostęp do bety. Wybrani gracze będą mogli zacząć pobierać zamkniętą betę na wszystkie platformy już od 29 maja.

W trakcie zamkniętej bety, gracze będą mogli rozegrać pierwszy poziom systemu postępów, rywalizując w wyścigach we wszystkich czterech dyscyplinach – Street Race, Rally Raid, Powerboat i Aerobatics. Całość rozgrywać się będzie we w pełni odtworzonych Stanach Zjednoczonych, na lądzie, wodzie i w powietrzu.

The Division 2 – premiera najpóźniej w marcu 2019

Kolejny wielki tytuł od Ubisoftu to The Division 2, które również zobaczymy na rynku w obecnym roku fiskalnym. Na szczegóły dotyczące gry musimy poczekać do targów E3 2018. Wiadomo jednak, że deweloperzy nie chcą popełniać wcześniejszych błędów i już podczas premiery produkcja będzie wypakowana większą zawartością. Do tego aktualizacje po premierze i bardziej satysfakcjonujące zakończenie.

Warto również wspomnieć, że prace nad The Division 2 rozpoczęły się już miesiąc po ukazaniu się części pierwszej, zatem możemy liczyć na duży projekt, który postara się być lepszym od pierwowzoru pod każdym względem.

The Division – druga część jeszcze większa.

Tajemnicza, niezapowiedziana gra. Czyżby Watch Dogs 3?

W planie wydawniczym na rok fiskalny 2018/2019 znajduje się również niezapowiedziana jeszcze gra, lecz wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że może to być Watch Dogs 3. Sam Ubisoft dał graczom poszlakę wskazującą, że tytuł już się robi.

Firma udostępniła na początku tego roku (jedynie w Kanadzie) aplikację Sam, której możemy zadawać pytania. Na takie pytanie Sam ma prostą odpowiedź: Watch Dogs 3 nie jest ukończone, lecz wczesna wersja, w którą osobiście grałem, jest naprawdę bardzo dobra. Deweloperzy wykonali kawał świetnej roboty.

Ciekawe zatem, czy Sam się jedynie zgrywa i plecie głupoty, czy też może Ubisoft prowadzi z nami gierkę, która zakończy się wielkim ogłoszeniem Watch Dogs 3 podczas E3 2018. Na rzecz hakerów przemawia również fakt, że Ubisoft dotychczas nie zapowiedział następnej odsłony Assassin’s Creed na ten rok. Możliwe zatem, że w miejsce skrytobójców wskoczą hakerzy!

Watch Dogs 3 na E3 2018?

Czegoś tu brakuje?

Dobrze liczycie. Ubisoft wspomina o trzech wielkich grach na obecny rok fiskalny i nie wymienia wśród nich Skull & Bones. Wszystko dlatego, że…

Skull & Bones – premiera przesunięta

Premiera pirackiego tytułu była pierwotnie planowana na 2018 rok, lecz niestety tak się nie stanie. Produkcja pojawi się na rynku w kolejnym roku fiskalnym Ubisoftu, czyli w okresie od 1 kwietnia 2019 do 31 marca 2020 roku. 

Powodem opóźnienia jest chęć dopracowania produkcji, by gracze otrzymali w dniu premiery angażującą przygodę. O czym opowiada Skull & Bones?

Oto złoty wiek piractwa. Zbuntowani kapitanowie mają do dyspozycji najpotężniejszą broń na ziemi: okręty wojenne. W Skull & Bones wcielasz się w nienasyconego, karierowiczowskiego kapitana piratów, który odrzucił królewskie ułaskawienie. Nie mając nic do stracenia, płyniesz z Karaibów na Ocean Indyjski – miejsce egzotyczne, nieujarzmione i pełne wspaniałych bogactw.

Jednak te sielskie i bogate wody są również polem bitwy, na którym rozległe imperia kolonialne, potężne korporacje handlowe i bezwzględni piraci rywalizują o swoją część tych wielkich skarbów.

Na drodze do zdobycia najwyższej pozycji wśród piratów stworzysz dostosowaną do swoich potrzeb flotę, będziesz grasować na dochodowych szlakach handlowych i rozprawiać się z wrogimi kapitanami, zapadającymi w pamięć postaciami lub innymi graczami. Jeśli chcesz przetrwać na tych bezlitosnych wodach, musisz sprzymierzyć się z innymi kapitanami, aby założyć najpotężniejszą kompanię piratów, zbyt wielką, by mogła zawieść. W ten sposób dołączysz do niekończącej się bitwy o władzę na Oceanie Indyjskim.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%