Ubisoft pracuje nad kolejną nową marką. Wiemy, kto ją przygotowuje

Ubisoft - logo - Ubisoft+
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft potwierdziło w ofertach pracy w swoim oddziale w Sztokholmie, że przygotowuje kolejne nowe IP. Gigant gamingu szykuje kolejną niezapowiedzianą nowość w swoim szwedzkim studiu.

Wzmiankę o produkcji nowej marki możemy znaleźć w ofertach pracy w firmie Ubisoft. Sztokholmski oddział firmy zdradził, że przygotowuje „nowe, ambitne, gamingowe IP”. Mowa więc o tytule niezwiązanym z żadną istniejącą już marką Ubi.

Nie jest to duży zespół, więc przypuszczam, że nowa marka albo jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju, albo będzie nieco mniejszym projektem. Przypominam, że Ubisoft Stockholm współpracuje tez z oddziałem Massive nad Avatar: Frontiers of Pandora.

Inne oferty pracy zdradzają inną informację na temat gry. W tytule mają pojawić się systemy związane z rozgrywką akcji. Na tym konkrety tak naprawdę się kończą.

To z pewnością nie jedyne nowe IP, jakie szykuje Ubisoft. Miejmy tylko nadzieję, że niezapowiedziane produkcje Ubi będą jednak trochę ciekawsze od tych, które niedawno ogłoszono. Ujawnione w zeszłym roku XDefiant wygląda jak kolejny klon Call of Duty, a Ghost Recon Frontline też zebrało sporo krytyki od graczy. Oby nowe marki Ubi wypadały choć nieco ciekawiej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie