Twórcy Torchlight pokażą nową grę w sierpniu

Twórcy Torchlight pokażą nową grę w sierpniu
Newsy PC
[caption id="attachment_28532" align="aligncenter" width="1920"]Torchlight Torchlight[/caption] Runic Games ma zamiar odsłonić karty w sprawie swojej najnowszej produkcji. Cóż to może być?
Pod koniec sierpnia będzie miała miejsce impreza PAX w Seattle. To tam Runic Games obiecało, że pokaże swoją najnowszą grę. Póki co producent milczy na temat szczegółów produkcji, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenie studia na płaszczyźnie gier RPG, spodziewamy się gry właśnie w tym gatunku. Pewne jest, że nowa gra nie będzie mobilną wersją Torchlight, ani też nową wersją tej samej gry przeznaczoną na najnowsze konsole (na PS4 oraz Xboksa One nie ma jeszcze Torchlight). Twórcy podkreślają, że nowa gra to nie port na nowe sprzęty. O tyle dobrze. My natomiast spodziewamy się Torchlight 3 lub dodatku do dwójki, co byłoby dość logicznym posunięciem biznesowym. A Wy jak sądzicie?
Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie