Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Epic Games Store – kolejna gra za darmo dla fanów RPG akcji

Od wczoraj możemy pobierać w Epic Games Store świetne Overcooked za free, lecz to nie jedyna darmowa gra od twórców Fortnite na ten miesiąc.

Co prawda Epic Games Store serwuje nam za darmo same indyki, lecz trzeba przyznać, że ich wybór jest naprawdę niezły. Obecnie możemy pobierać wysoko oceniane Overcooked, a zaraz po nim otrzymamy kolejną świetną grę.

Torchlight za darmo od 11 do 18 lipca

Epic Games Store ujawnił, że już wkrótce będziemy mogli pobrać za darmo Torchlight, czyli grę RPG akcji od studia Runic Games. Tytuł został wydany w 2009 roku i został bardzo pozytywnie przyjęty. Średnia z 57 ocena na Metacritic to wysokie 83/100.

W tej uznanej przez krytyków grze RPG akcji możesz wcielić się w jednego z trzech potężnych bohaterów, aby wyruszyć w podziemia w poszukiwaniu niezmierzonej fortuny i chwały. Podróż prowadzi przez losowo generowane środowiska pełne nowych potworów, skarbów, zagadek i różnych przedmiotów – czytamy na karcie gry w sklepie firmy Epic Games.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się