Epic Games Store rozdaje od dzisiaj uznaną grę RPG akcji

Gra za darmo w Epic Games Store. Spieszcie się odebrać świetną pozycję
Newsy PC

Już dzisiaj Epic Games Store udostępni za darmo do pobrania kolejną świetną grę niezależną. Wybór padł na Torchlight.

Kolekcjonerzy indyków serwowanych za darmo przez Epic Games Store mogą już szykować dyski twarde na przyjęcie kolejnej gry. Overcooked dzisiaj zniknie z oferty, a zamieni ją doceniona gra RPG akcji…

Torchlight za darmo od 11 do 18 lipca

Od dzisiejszego popołudnia pobierzemy za free Torchlight, czyli grę RPG akcji od studia Runic Games. Tytuł został wydany w 2009 roku i został bardzo pozytywnie przyjęty. Średnia z 57 ocena na Metacritic to wysokie 83/100.

W tej uznanej przez krytyków grze RPG akcji możesz wcielić się w jednego z trzech potężnych bohaterów, aby wyruszyć w podziemia w poszukiwaniu niezmierzonej fortuny i chwały. Podróż prowadzi przez losowo generowane środowiska pełne nowych potworów, skarbów, zagadek i różnych przedmiotów – czytamy na karcie gry w sklepie firmy Epic Games.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie